Пилявець Євгенія Матвіївна

Пилявець Є.М. працює у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ на посаді викладача бухгалтерського обліку з 2016 року.

Пилявець Є.М. працює у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ на посаді викладача бухгалтерського обліку з 2016 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач - методист». До роботи в коледжі працювала завідувачем бухгалтерського відділення у Брацлавському  агроекономічному коледжі  ВНАУ.

Пилявець Є.М. має вищу освіту: у 1986 році закінчила Уманський ордена Трудового  Червоного  прапора   сільськогосподарський     інститут за спеціальністю бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в СГ. 1990 року - Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, педагогічний факультет - Викладач середніх спеціальних навчальних закладів, ССПТУ і шкіл з бухгалтерських предметів. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України, Знаком «Відмінник освіти України», Занесена до Книги Пошани Немішаєвського навчально-методичного    центру,  Трудовою   відзнакою  «Знак пошани».

Циклова комісія: