ВІДДІЛЕННЯ ТУРИЗМУ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ФІЛОЛОГІЇ

ВІДДІЛЕННЯ ТУРИЗМУ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ФІЛОЛОГІЇ

Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу,

то щастя саме знайде вас.

(Ч. Дарвін)

ВІДДІЛЕННЯ ТУРИЗМУ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ФІЛОЛОГІЇ

Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу,

то щастя саме знайде вас.

(Ч. Дарвін)

 Завідувач відділення - Побірська Інна Володимирівна

Викладач – спеціаліст I категорії. У 2002 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, українська мова і література та англійська мова», вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури. У коледжі працює з 2011 р. на посаді викладача іноземної мови, з 2019 р. – на посаді завідувача відділення.

Здобувачі освіти навчаються в сучасних аудиторіях та практикують свої вміння в спеціалізованих лабораторіях, де в комфортних умовах та доброзичливій атмосфері народжуються шедеври колективної роботи!

Професійну майстерність студенти відділення набувають не лише на навчальних заняттях та базах практики, а також у науково-практичних конференціях, олімпіадах, професійних конкурсах, фестивалях та тематичних виставках. Надзвичайно потужними є заходи циклових комісій на тижнях спеціальностей, де викладачі разом з майстрами та студентами демонструють різні види позанавчальної роботи.

Значна увага приділяється практичній підготовці здобувачів освіти. Навчальний процес передбачає низку виробничих практик та стажувань на підприємствах. До освітнього процесу залучаються провідні фахівці-практики, роботодавці та стейкхолдери, що проводять лекції, семінари, тренінги, воркшопи та майстер-класи. Важливим етапом є практика за кордоном.

Спеціальності відділення є надзвичайно пріоритетними в умовах сьогодення:

242 Туризм

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома

(Анатоль Франс)

Розвиток туристичного бізнесу в Україні та за її межами є одним з найперспективніших напрямів національної та світової економіки. У сучасних умовах інтерес до індустрії гостинності зростає з потужною швидкістю. Цей сектор економіки є найбільш чисельним за кількістю працівників і постійно потребує нових кадрів. Тому фахівці в галузі туристичного бізнесу є одними з найпрестижніших, найзатребуваніших та найбільш високооплачуваних спеціалістів!

073 Менеджмент

Менеджмент – це мистецтво досягати цілей

(Террі Гібсон)

В сучасних умовах інтенсифікації економічного розвитку управління стало однією з найважливіших професій, а навчання менеджменту є основою підготовки керівників-професіоналів. В той же час розвиток навичок управління необхідний для всіх робітників організації.

Сучасний менеджер − це висококваліфікований керівник підприємства або його структурного підрозділу, логіка мислення якого дає змогу:

  • надзвичайно добре орієнтуватися у ринкових відносинах та ринковій ситуації;
  • фахово здійснювати підбір персоналу та його мотивацію;
  • вміло задовольняти актуальний попит і правильно формувати пропозиції;
  • приймати самостійні управлінські рішення.

035 Філологія

Знати багато мов — значить мати багато ключів до одного замка

(Вольтер)

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими  здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

Стара приказка говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Тобто, чим більше мов на сьогодні ти знаєш, тим краще. Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось  свого, до чогось нового.

Ласкаво просимо приєднуватись до сучасного, потужного та перспективного відділення туризму, менеджменту та філології Вінницького торговельно-економічного коледжу

Київського національного торговельно-економічного університету!!!