ТОП - кращих студентів ВТЕКоледжу

Веселюк Мирослав, член РСС, член РСС Вінницької області, ФБС-10

Гуртовенко Валерія в.о. голови РСС, член РСС Вінницької області, Т-5, випускниця ЗОШ №3 м. Вінниця

Баліцкий Валентин, член РСС, ФБС-11, випускник технічного ліцею м. Вінниця

Бабенко Владислав, ПТ-83, НВК №2 м. Немирів

 

Буш Анастасія, ПТ-86, випускниця Берізкобершадської філії Джулинської ЗОШ I-II ст.

Вецало Віталій, ПТ-83, випускник Савинецької СЗОШ

Воронюк Даша, ПТ-86, випускниця СЗОШ №32 м. Вінниця

Гуцал Дарина, ПТ-86, випускниця Балківського НВК

Долюк Наталя, ПТ-85, школа I-II ст. №2 гімназія м. Калинівка

Дюг Максим, ПТ-83, досягнення в спорті, випускник Малостружківської СЗОШ

Жуковська Вікторія, член РСС, ХТ-147, випускниця Радівської ЗОШ

Зарванська Вікторія, Т-6, випускниця Цибулівської ЗОШ

Іванченко Ала, ПТ-82, випускниця Вінницького технічного ліцею

Кайгусуз Шеріфе, ПТ-84, випускниця СЗОШ №31

Канонішена Наталія, ФБС-12, випускниця Юхимівської СЗШ

Ковальчук Ольга, ПТ-84

Кондратенко Єлизавета, ГРС-4, випускниця гумунітарної гімназії №1 м. Вінниця 

Кравчук Катерина, ОП-100, випускниця Комаринецької СЗОШ

Ланова Дар'я, ОП-98

Лященко Оксана, ХТ-143

Макарова Дар'я, член РСС, ФБС-12, випускниця СЗОШ №29 м. Вінниця

Мельник Аміна, Т-6, випускниця ЗОШ №18 м. Вінниця

 

Мітла Анна, ФБС-10, досягнення вспорті

Мічієнко Анна, ХТ-147, випускниця СЗОШ №12 м. Вінниця

Мовчан Марія, ОП-98

Нестерук Ніка, ФБС-12, випускниця Новодністровської гімназії

Панченко Діана, ПТ-86, випускниця Агрономіченської ЗОШ

Пашенцова Людмила, ГРС-5, випускниця СЗОШ №21 м. Вінниця

Пославська Марія, ХТ-148, випускниця Погрибищенська ЗОШ №4

Похилюк Анастасія, староста групи ГРС-6, випускниця СЗОШ №11, м. Вінниця

Ратушняк Вікторія, ОП-100, випускниця НВК i-ii ступеня с. Ставки

Решетко Марина, ПТ-82, досягнення в спорті

Самойлюк Вікторія, ГРС-6, член РСС, випускниця СЗОШ №1 смт Погребище

Север'ян Маріна, ХТ-148, член РСС, випускниця ЗОШ №27 м. Вінниця

Скакальська Юлія, ОП-98

Скорондяк Альона, ХТ-148, випускниця Соколіської СЗОШ

Собчук Анастасія, ХТ-143

Соць Ангеліна, член РСС, випускниця СЗОШ №31 м. Вінниця

Тарасюк Аліна, ПТ-84

Ткачук Анастасія, ПТ-83, СЗОШ №31 м. Вінниця

Томіна Катерина, ГРС-6, досягнення в спорті, випускниця СЗОШ №32 м. Вінниця

Химчук Юлія, ХТ-145, випускниця Глибочанської СЗОШ

Цимбалюк Валентина, член РСС, Т-6, випускниця ЗОШ-гімназія №30 м. Вінниця

Черната Маріанна, член РСС, ПТ-87, випускниця школи-коледжу №29 м. Вінниця

Шерепа Валерія, ФБС-11, випускниця гімназії №2 м. Калинівка

Шкрабій В.А., староста групи ПТ-82, випускниця СЗОШ №32 м. Вінниця

Ящук Вероніка, член РСС, Т-5, випускниця СЗОШ №13 м. Вінниця