Практична підготовка

Кислинська Ірина Іванівна 

– завідувач навчально-виробничої практики.

В коледжі працює з 1997  року на посадах: викладач бухгалтерського обліку, голова циклової комісії, завідувач відділення, заступник директора з навчально-виробничої роботи, завідувач навчально-виробничої практики.

Організовує проходження практики студентами як по місту, області, так і за кордоном. Проводить майстер-класи за участі фахівців провідних організацій міста Вінниці.

У 1983 році закінчила Вінницький технікум громадського харчування за спеціальністю «Технологія приготування їжі» і здобула кваліфікацію техніка-технолога. У 1989 році закінчила Київський торговельно-економічний інститут, за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та здобула кваліфікацію економіста. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Має кваліфікаційну категорію – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання – викладач-методист.

Практика студентів є обов’язковою складовою підготовки фахівців за відповідними освітніми програмами і планомірною, цілеспрямованою діяльністю щодо поглибленого здобуття студентами коледжу теоретичних знань та набуття практичних навичок з обраного фаху на різних етапах навчання.

Студенти коледжу проходять практику на провідних підприємствах міста.