Новини

Вітчизна. З чого вона починається

З 16 по 22 жовтня керівниками груп І-ІІ курсів проведено виховні години з теми: «Вітчизна. З чого вона починається».
Мета: поглибити знання студентів про Україну; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати бажання брати посильну участь у розбудові держави; наполегливо вчитись, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; виховувати активну громадянську позицію, любов до рідного краю і народу.

Похід студентів в музей-садибу М.І. Пирогова

16 жовтня 2018 року студенти групи ПТ-85 на чолі з керівником групи Величко Л.В. у рамках виховної години відвідали музей видатного вченого, геніального хірурга, анатома, творця воєнно-польової хірургії, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова.

Допомога до свята Захисників України

16 жовтня 2018 року студентами коледжу було передано допомогу для військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії та добровольчих батальйонів, які знаходяться на передовій, виконуючи бойові завдання по збереженню територіальної цілісності нашої Батьківщини.
З найщирішими словами вдячності військовим, було передано печиво та цукерки, чай та каву, крупи, консерви, цигарки, дощовики, шкарпетки та інші предмети першої необхідності.
Віримо в найскоріше повернення живими і неушкодженими усіх Захисників!

Змагання з міні-футболу

16.10.2018 року, після трьохтижневих напружених і безкомпромісних баталій, завершилися змагання з міні-футболу серед юнаків на першість коледжу. На першому етапі в змаганнях взяли участь десять команд, які змагалися між собою в двох групах. По дві найкращі команди з кожної групи вийшли в полуфінали, які визначили пари команд – переможених та фіналістів змагань.

Вінниця – місто небайдужих людей!

14 жовтня 2018 року в ЦПКіВ ім. Горького проходив благодійний захід “За життя! Вінниця-fest" на підтримку онкохворого п’ятирічного хлопчика Іванка Бедрія. Локація Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ зібрала 13729 грн., а загальна сума зібраних коштів склала майже 195000 грн. Колектив коледжу пишається тим, що в ВТЕК КНТЕУ навчаються найкращі студенти і працюють найщиріші педагоги з величезними серцями.

День захисника України та Дня українського козацтва

Ключовим елементом відзначення свята була зустріч 12 жовтня з військовослужбовцями 8-го полку оперативного призначення «Ягуар». Підполковник Рибак О.І. - розповів про службу у миротворчому контингенті у Косово та про свої бойові будні в зоні АТО. Військовослужбовці за контрактом продемонстрували студентам сучасну екіпіровку для виконання завдань громадського характеру та виконання службово-бойових завдань в зоні ведення бойових дій.

ЩО ОЗНАЧАЄ БУТИ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ?

З 10 по 12 жовтня керівниками груп 3- 4 курсів було проведено диспут з теми: «ЩО ОЗНАЧАЄ БУТИ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ?».
Студенти мали змогу ще раз пригадати славетне минуле українського народу, обговорити сучасні проблеми нашої держави та шляхи їх вирішення. Адже бути патріотом - значить любити життя, уміти прожити його гідно і цікаво, просто йти вперед своєю дорогою. Бути патріотом означає поважати себе, відповідати за свої вчинки, слова, поведінку, бо ти є представником своєї нації, ти - країна!

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Святкування в коледжі відбулося 11 жовтня 2018 року. Відеофільми та виступи викладачів Олійника А.В. Шмалій Л.І., Табачука Г.В., налаштували глядацьку залу на розуміння значимості слова «Захисник» та «Батьківщина».
Студенти взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Визволення (вул. Київська) та Пам’ятника солдатам-визволителям (вул. Грушевського).

ВИБОРИ ГОЛОВИ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

10 жовтня 2018 року в коледжі відбулися вибори голови Ради студентського самоврядування. Виявити свою позицію прийшли понад 72% виборців, адже розуміють, що успішний старт починається саме зі студентської лави і байдужість до власного майбутнього не можлива.
Шляхом таємного голосування перемогу здобула Величко Ангеліна Валентинівна, студентка групи Т-3, за яку було віддано 68,7% голосів.
Вітаємо Ангеліну! Бажаємо натхнення та креативних ідей, а також можливостей для їх втілення в життя!

Тренінг з фахівцем торгівлі

09 жовтня 2018 року в групі ПТ-83 відбувся тренінг з фахівцем торгівлі, приватним підприємцем Ододюк Лесею Ігорівною, яка, маючи достатній досвід роботи на державній службі та торговій фірмі, дала студентам корисні поради: самий неоціненний капітал майбутнього фахівця – це знання, креативність мислення, вміння оперативно вирішувати виробничі ситуації.
Студенти мали можливість дізнатися про критерії працевлаштування, отримали відповіді на вирішення деяких конфліктних виробничих ситуацій, а також, з чого починати свій власний бізнес.