Новини

Гранд-фінал Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у галузі грошей, фінансів та банківської справи.

На кафедрі банківської справи КНЕУ ім.В.Гетьмана 18 травня відбувся гранд-фінал Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у галузі грошей, фінансів та банківської справи.

Майстер-класи в школах № 10 та №15 м. Вінниці

17 травня 2018 року студенти групи ТК-78 Старосуд Оксана, Євдокимова Анастасія, Тарасюк Наталія, Ковальчук Анастасія та студенти групи ТО-2 Медведчук Діана, Лановенко Наталія разом із викладачем Шмалій Л.І відвідали школи №10 та №15 м. Вінниці.

Учням 9-их та 11-их класів було презентовано майстер-клас «Експрес метод визначення якості харчових продуктів». Під час проведення заходу школярі дізналися про способи визначення якості морозива та шоколаду.

Майстер-клас для Президента та селфі з першими особами країни та міста

Майстер-клас для Президента та селфі з першими особами країни та міста
робили студенти коледжу 19 травня 2018 року під час проведення Дня Європи у Вінниці та святкуванні VII Всеукраїнського фестивалю «Вінницька студентська весна», в якому увесь викладацько-студентський колектив взяв активну участь.

Призери туристичного фестивалю (19.05.2018р.)

         Щорічно в травні-червні в парку «Дружби народів» у м. Вінниці проходить фізкультурно-оздоровчий захід «Студентський туристичний фестиваль», в якому беруть участь навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації нашої області.

Цьогорічна програма фестивалю складалась із наступних етапів:

Результати IX Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот»

Студенти нашого коледжу разом з викладачем української мови та літератури Яковлєвою А. І. долучилися до IX Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». За результатами срібними сертифікатами нагороджено студентів ІІ курсу групи ОП-96: Романюк Вікторію, Стецюру Вікторію, Яковенко Дар’ю.

Усі учасники отримали сертифікати та подарунки. Бажаємо студентам жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

 

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «РЕСТОРАННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ»

16-17 травня 2018 р. у м.Києві на базі Національного університету харчових технологій відбулася Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Ресторанне обслуговування» серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста у 2017-2018 навчальному році.

УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА ПІДКОРЮЄ СВІТ

17 травня 2018 року (у третій четвер травня) українці всього світу відзначали Всесвітній день вишиванки.
Педагогічно-студентський колектив коледжу не став виключенням, адже у цей день заклад засяяв різнобарв’ям квітів на полотні. Рада самоврядування спільно зі студентами організували та провели флешмоб та масові фотосесії у вишиванках.
Свято за 12 років стало масштабним, його відзначають далеко за межами України. До святкування приєдналися понад 60 країн світу.

Перемоги у Міжнародному кулінарному конкурсі «Оттоманська кухня-2018»

13-14 травня 2018 року у м. Харків на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ARKADA» за сприянням Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, громадської спілки «Слобожанська гільдія кулінарів» та почесного Консульства Республіки Туреччина у місті Харкові - YEPAD відбувся міжнародний кулінарний фестиваль «Оттоманська кухня-2018».

Обласний конкурс з фахової майстерності «Кращий за професією»(економічні дисципліни)

15 травня 2018 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся обласний конкурс з фахової майстерності «Кращий за професією»(економічні дисципліни) серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області, у якому взяли участь студенти 12-ти навчальних закладів Вінницької області.
Директор коледжу Балицька Валентина Євгеніївна привітала усіх учасників конкурсу, побажала студентам та їх науковим керівникам плідної роботи і вручила сертифікати учасників.
Конкурс складався з двох частин: