Новини

Як крила ангела, злітаючи назад, Небеса Сотня в вирій полетіла

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні викладачем Шмалій Л.І. та працівниками обласної бібліотеки проведено виховний захід: «Хай палають свічки пам’яті про загиблих героїв Небесної Сотні» .
Чотири роки віддаляють нас від подій Революції Гідності - лютневих днів, коли кращі з кращих віддали своє життя за право жити у вільній державі. Народ назвав їх Небесною Сотнею – українців та іноземців, які загинули в Києві на Майдані. Вони пішли у Вічність - за честь, за волю, за право бути Громадянином.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав. День виведення військ з Афганістану

Викладачем предмета «Захист Вітчизни» Табачуком Г.В. та викладачем історії Олійником А.В. 15 лютого 2018 року проведений захід з вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виведення військ з Афганістану
Проведення заходу спрямовано на виховання у молоді патріотичних переконань і поваги до історії українського народу. Викладачами було проведено паралель між воїнами-афганцями та учасниками АТО на сході України, вони пояснили студентам поняття «загарбник» та «визволитель», які пов’язані з цими подіями.

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Історія України»

14.02.2018 р. в групі ПТ-80 викладачем Пащенко І.І. проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Історія України» на тему «Київська Русь».
Мета лекції: з’ясувати історичні передумови для виникнення східнослов’янської держави; проаналізувати внутрішню та зовнішню політику київських князів, визначити внесок кожного з них в становленні та розвитку Київської Русі; розвивати вміння аналізувати історичні факти і події, робити висновки, працювати з історичними документами.

ENGLISH OLYMPIAD – 2018

13 лютого 2018 р. у коледжі проведено олімпіаду з англійської мови серед студентів I-II курсів всіх спеціальностей. Мета проведення надзвичайно важлива – відбір студента-учасника обласної олімпіади з англійської мови, яка відбудеться 16 травня 2018 року на базі Вінницького технічного коледжу.
Завдання не були простими, але всі учасники наполегливо їх виконували, щоб показати свій рівень знання мови, зокрема навичок письма та граматичних навичок.
Вітаємо учасників I етапу олімпіади:
- Дзюмак Тетяна – група ОП-96
- Головня Катерина – група ОП-96

На крилах кохання навколо світу

Зима. Лютий. Холодно. Але коледж не сумує – тут святкують День св. Валентина. Студенти групи ГРС4 за участю груп ФБС10, ФБС9, Т4, ХТ141, ХТ143 провели концерт «На крилах кохання навколо світу».

Труднощі при аналізі даних.

14 лютого команда коледжу «Три мінути, сіре део» вдало стартувала у гала-концерті «Святий Валентин на КВНі – 2018» та 51 сезоні ігор.
У заході взяли участь команди із Хмельницького, Ананьєва, Рівненської області, а також більшості ВНЗ Вінниці.
Чудова глядацька зала, гарні враження та відчуття, подаровані організаторами свята!
Команді коледжу бажаємо змістовних ідей, веселих виступів, а головне, отримувати задоволення від участі у Сезоні!!!

Відкрите семінарське заняття на тему «Значення Остапа Вишні в розвитку українського гумору і сатири»

12 лютого 2018 року викладач української мови та літератури Козубенко К.В. провела у групі ПТ-82 відкрите семінарське заняття на тему «Значення Остапа Вишні в розвитку українського гумору і сатири».
Мета заняття: ознайомити студентів із новим жанром літератури – усмішкою; узагальнити і систематизувати знання студентів з теми «Життєвий і творчий шлях Остапа Вишні», сформувати розуміння значення доробку письменника у розвитку української сатири.

«Love is…»

13 лютого у гуртожитку №1 відбулося свято з нагоди Дня св.Валентина. Зала була прибрана у стилі «Love is…» Привітати студентів із Днем Закоханих прийшли адміністрація та викладачі.
Активну участь в організації та проведенні свята взяли студенти першого курсу. Найбільше всім сподобався КВН та сучасні танці у виконанні дівчат-першокурсниць. Також не оминули увагою і глядачів, які були залучені до участі у різноманітних конкурсах та нагороджувалися солодким призом.
Після концертної програми для студентів відбулася святкова дискотека.