Новини

Облік коштів, розрахунків та інших активів

17 квітня 2019 року підчас проходження у коледжі навчальної практики студентами групи ОП-98 спеціальності «Облік і оподаткування» керівниками практики Бабій Л.С. та Грибановою О.О. була запрошена на заняття з теми «Облік коштів, розрахунків та інших активів» бухгалтер Продан Ірина Володимирівна з Управління комунальною власністю м. Вінниці, яка провела для студентів майстер клас з обліку касових операцій, руху грошових коштів на рахунках у банку та розрахунків з підзвітними особами на підприємстві.

Майстер-клас виготовлення десертів

Знову наші випускники діляться професійним досвідом зі студентами коледжу. Так, 23.04.2019р. Ксенчин Віталій провів майстер-клас виготовлення десерту «Труфель» для студентів спеціальності «Харчові технології». Учасникам заходу було не тільки цікаво набувати нових професійних навичок, але й смачно куштувати власноруч виготовлений десерт.

Студенти ВТЕК КНТЕУ активні учасники

Всеукраїнської студентської конференції
23 квітня студенти коледжу Рибчинська Віта, Старусєва Дар’я, Пусан Анастасія, Олійник Юлія (гр.ФБС-9) та Зіміна Діана (гр.Т-3) взяли участь у VIIІ Всеукраїнській студентській конференції «Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: пошук молодих». В рамках заходу був проведений тренінг «TOP SKILLS В СУЧАСНОМУ УПРАВЛІННІ», в якому наші студенти були активними учасниками.

Мальовнича Україна

Якщо ви вважаєте, що в Україні немає де відпочивати і на що дивитись, то ви дуже помиляєтесь. Виявляється, в нашій країні є чимало дивовижних куточків, про які знають студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ .
23 квітня Рада студентського самоврядування ВТЕК відкрила фотовиставку "Мальовнича Україна", де кожен студент мав можливість поділитися чудовими фото.
На фото були і безмежні поля, і стрімкі гори, і фантастична архітектура.

Великодні дзвони

Наближається головне свято християн – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом і безмежної віри над відчаєм. Пасха, в першу чергу, світле сімейне свято, яке також означає і довгоочікуваний перехід від зими до весни. Саме тому в коледжі проведено виставку творчих робіт студентів «Великодні дзвони». Були представлені роботи з багатьох видів творчості: вишивка бісером і хрестиком, бісероплетіння, оригамі, квілінг, образотворче мистецтво, випалювання по дереву, безліч крашанок багато іншого.

Студентська ліга 2019

22 квітня 2019 року на новому спортивному комплексі по вулиці Волошковій проводився турнір з міні-футболу у рамках загально-студентського проекту «Студентська ліга 2019» серед технікумів та коледжів м. Вінниці, за підсумками якого наша юнацька футбольна команда ввійшла в четвірку найкращих.
Прагнення футболістів посісти призове місце на наступний день, 23 квітня, реалізувала команда коледжу з боулінгу. Десять команд міста виборювали право бути переможцями та призерами змагань в ТЦ «Мегамолл», але команда ВТЕК КНТЕУ була найкращою і не залишила ніяких шансів суперникам.

Відкрита виховна година у групі ХТ-142

22 квітня 2019 керівником групи ХТ-142 Демчук К.І. проведено відкриту виховну годину на тему «Маминим хлібом пахне земля». Студенти групи прийняли активну участь у підготовці до виховного закладу, вони випекли борошняні вироби за рецептурами своїх матерів.
Вступне слово керівника групи, фрагмент пісні «Материнський хліб», сценарій з ведучими Подольською М., Пасічнюк С. та Бондарем О., вірші і пісні про маму, сценка про цінність хліба у житті людини нікого не залишили байдужими.

Сумні дзвони Чорнобиля

«Сумні дзвони Чорнобиля»

Чорнобиль не має минулого

Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...

Виховна година-спогад

 

23.04.19р. викладачем Кавун Ж.А. був проведений виховний захід «Сумні дзвони Чорнобиля», присвячений аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.

Допомога ветеранам Другої світової війни

Напередодні свята Дня визволення та примирення Рада студентського самоврядування коледжу провела благодійний збір коштів для допомоги учасникам Другої світової війни.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

STEM – лабораторія з математики

В рамках проведення STEM – весни 18 квітня 2019 у ВТЕК КНТЕУ викладачем Сачок А.М. була проведена STEM-лабораторія з математики, під час якої студенти познайомилися із такими поняттями: стрічка Мебіуса, фрактали та золотий переріз. Побачили, що математика не суха наука, а цікавий, захоплюючий предмет! Студентам було запропоновано дослідити цікаві властивості, притаманні стрічці Мебіуса, поринути у захопливі та прекрасні фрактали, а також за допомогою золотого перерізу розкрити таємницю посмішки Мони Лізи видатного художника Леонардо да Вінчі.