У ВТЕКоледжі пройшли змагання з волейболу

В програмі внутрішньоколеджної Спартакіади серед навчальних груп з 10.02.2020 по 17.02.2020 року в спортивній залі коледжу відбулися змагання з волейболу серед змішаних команд. Дванадцять команд, розподілених в трьох групах, змагалися між собою за вихід у фінальну трійку.
У вирішальних іграх зустрілися волейболісти груп ПТ-83, ФБС -11 та ОП-100. Впевнено перемігши своїх суперників, команда групи ПТ-83 здобула І-е місце, на другому – ФБС-11, на третьому – ОП-100.
Тижневі змагання пройшли у цікавій, інтригуючій і захоплюючій боротьбі, в якій учасники загартували свій характер та проявили найкращі свої морально-вольові і фізичні якості, а вболівальники отримали позитивні емоції, гарний настрій та незабутні враження.
Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо в майбутньому нових спортивних звитяг!