Новини

Інтелектуальна гра «Колесо історії»

В рамках тижня циклової комісії соціальних дисциплін та правознавства проведено інтелектуальну гру з всесвітньої історії «Колесо історії» між студентами першого курсу.
Інтелектуальні змагання проводились між збірною командою груп
ФБС-11, ПТ-84, Т-5 та збірною командою груп ХТ-145 і ХТ-146. Студенти пригадали вивчений матеріал, на основі якого виконували різноманітні завдання :
1.встановити відповідність між подіями;
2.встановити відповідність між датами та подіями;
3.розпізнати відомі історичні постаті початку XX ст.;
4.вирішити практичні ситуації;

СТУДЕНТСЬКІ ПРОЕКТИ "МОЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ КРІЗЬ ПРИЗМУ ІСТОРІЇ ВІННИЦІ"

11.12.2018 року відбувся позанавчальний заход з теми: «МОЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ КРІЗЬ ПРИЗМУ ІСТОРІЇ ВІННИЦІ», організований викладачем суспільних дисциплін Савлук Л.І. З результатами пошуково-дослідницької роботи виступили студенти всіх спеціальностей:
1. Розвиток економіки Вінниці - групи ОП-96, ОП-98:
«Загальні віхи історії економічного життя Вінниці» -Стецюра Вікторія, Романюк Вікторія, Переклад Тетяна
«Економічне життя міста у 20-30 рр. ХХ ст» - Гончарук Анастасія
«Розвиток економіки міста в повоєнний час» - Андріяш Вікторія, Мовчан Марія

ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

З 07 по 09 грудня 2018 року на базі спортивного комплексу Вінницького кооперативного інституту та коледжу економіки і права проходили змагання з настільного тенісу за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів. В змаганнях взяли участь найкращі команди багатьох областей України. Студенти виборювали право бути найкращими в особистих, парних серед юнаків і дівчат, та змішаних розрядах змагань. Кольори збірної команди Вінницької області захищав студент нашого навчального закладу групи ФБС-9 Рубанов Максим.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

З 3 по 7 грудня в рамках місячника військово-патріотичного виховання в коледжі проведено:
- виховні години з теми: «Військововий обов’язок та військова служба»;
- урочисте святкування з нагоди дня Збройних Сил України. Урочистості розпочалося з виконання гімну України. Викладач з предмета «Захист Вітчизни», підполковник запасу Табачук Г.В. привітав присутніх зі святом та в своїй промові розповів про боєздатність української армії та героїзм військовослужбовців ЗС України в зоні ООС, підготовку молоді до служби в Збройних силах та захисту Батьківщини.

Відкрите заняття з всесвітньої історії

В рамках декади суспільних наук та правознавства 06.12.2018 року викладач суспільних дисциплін Олійник А.В. провів відкрите заняття з всесвітньої історії в групі ХТ -145. Студенти разом з викладачем досліджували тему « СРСР у 20- 30 роки ХХ століття». Чому разом? Тому що значну частину питань було опрацьовано командами студентів, а потім їх представники виступили з презентаціями. В цілому заняття пройшло досить динамічно, цікаво для студентів. Вони дізнались багато чого нового для себе.

Ліга КВН КНТЕУ за Кубок Ректора

6 грудня 2018 року у Культурно-мистецькому центрі КНТЕУ відбулася гра Фестивалю VI сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора», в якій, вже за традицією, взяла участь команда коледжу «Три мінути, сіре део». Надзвичайно дружня атмосфера залу та теплий прийом глядачів забезпечили цікаву та динамічну гру. Члени команди щиро вдячні організаторам за запрошення, можливість здобуття досвіду та спілкування зі старшими товаришами, адже саме такі заходи зближають міста та навчальні заклади!

АНГЛІЙСЬКА З НОСІЯМИ МОВИ

Англійська мова стабільно перетворюється на мову міжнародного спілкування. Її популярність і затребуваність фахівців, які вільно нею володіють, незмінно зростають. Вільне володіння передбачає можливість правильно розуміти англійську мову й коректно висловлюватись. Для цього надзвичайно важливим етапом під час вивчення є години спілкування з носіями мови.

Конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

5 грудня 2018 року студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу групи ТО-2 Медведчук Діана та Ніходовська Олена під керівництвом к.г.н. Атаман Людмили Василівни взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge», який відбувся 5 грудня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Флешмоб, присвячений Дню працівників статистики України

5 грудня 2018 року проведено флешмоб до Дня працівників статистики України (викладач Віниковецька Ж.С.)
Студенти розв’язували задачі, відгадували ребуси, демонстрували знання формул розрахунку статистичних показників.
Переможці отримали солодкі подарунки.