Новини

ПОДОРОЖ БАЛТИКОЮ!

З 08.05. по 12.05.2019 року студенти коледжу в супроводі викладачів подорожували Європою. Відвідали дві чудові країни: Швецію та Латвію.
Першого дня студенти коледжу побачили дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до донедавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги. Архітектура Риги просто вражає.

КРОК ДО ЄВРОПИ

18 травня 2019 року викладачі та студенти коледжу взяли участь у традиційному заході – День Європи у Вінниці та VII Всеукраїнському фестивалі «Вінницька студентська весна». Вже кілька років поспіль святкування розпочинається із параду закладів вищої освіти міста, а продовжується феєричним гала-концертом. Не став виключенням і наш коледж, який представив запальний танець у стилі хіп-хоп у виконанні хореографічного колективу студенток першого курсу та піснею у виконанні Яковенко Дар’ї, Колонюк Анни, Ковальчук Ольги та Олійник Юлії.

Конкурс «Кращий за професією» (туризм)

15 травня 2019 року у ВТЕК КНТЕУ відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» для студентів групи Т-3 спеціальності «Туризм». Конкурс відбувався у два етапи. Перший етап – теоретичний, другий – практичний. Особливо цікавим та вражаючим став практичний етап, на якому студенти представили власні проекти, які складалися з двох частин: резюме та стартапу. Студенти розробили цікаві проекти, запропонували власні ідеї та пропозиції щодо покращення туристичної галузі регіону.

ВІДВІДИНИ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ «ГНІЗДЕЧКО»

16 травня 2019р. студенти групи ПТ-85 з керівником групи Величко Л.В. завітали з подарунками до вихованців дитячого будинку «Гніздечко» у м.Вінниці. Малеча знає, що коли в гості приходить саме ця молодь, то гарний настрій гарантовано. Студенти гралися із дітьми, розважали їх, пригощали фруктами та солодощами.
З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ МІЖ СТУДЕНТАМИ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХТО НЕ ЗНАЄ ІСТОРІЇ СВОГО РОДУ, ТОЙ НІКОЛИ НЕ ЗНАЙДЕ СЕБЕ!
“Батьківщина – як кінчик ниточки, замотаної у клубок. Назвеш себе на ім’я по батькові – згадаєш батька, назвеш батька – згадаєш діда, назвеш діда – згадаєш прадіда… Без перерви тягнеться ниточка, довжина її – вічність. Якими були аони – мої пращури – слов’яни ? Що було тоді, коли починалася нитка поколінь? Як сталося, що вона не розірвалася ?”. (О. Мітяєв).

ВИШИВАНКА ЦВІТЕ НАД УКРАЇНОЮ

Кожен третій четвер травня Україна святкує День Вишиванки. У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад підтвердження цьому. День вишиванки – народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
Тож і навчальні заклади структури КНТЕУ - Вінницький торговельно-економічний інститут та Вінницький торговельно-економічний коледж об’єдналися сьогодні 16 травня 2019 року під яскравими кольорами українських орнаментів.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

56 студентів ВТЕК КНТЕУ взяли участь у IX Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» та отримали відповідні сертифікати за участь. Під час конкурсу студенти підвищили свій рівень з англійської мови та мотивувалися щодо подальшого поглиблення своїх знань та участі у конкурсах.
Бажаємо нашим студентам жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні.

Участь в Гранд-фіналі ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РОБІТ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ У СФЕРІ ГРОШЕЙ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

15 травня 2019 року студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Веселюк Мирослав, група ФБС-10 та Бондар Ганна, група ОП-98, взяли участь в Гранд-фіналі ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РОБІТ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ У СФЕРІ ГРОШЕЙ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ, що проходив у Київському національному економічному університеті ім.В.Гетьмана.
За результатами І етапу конкурсу та фінального батлу переможців Віртуальної економічної гри Веселюк Мирослав посів

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

13.05.2019 р. студенти групи ФБС-9 Дунський Віктор, Заруб’як Олена, Островська Світлана, Рибчинська Віта, Старусєва Дар’я в рамках проекту «Студентська ліга 2019» взяли участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

За результатами гри команда коледжу посіла 3-тє місце.

Вітаємо переможців!!!

Захист технологічної практики студентами групи ХТ-141

Сталою традицією для студентів спеціальності «Харчові технології» є підсумок технологічної практики у формі кваліфікаційного екзамену, що цього року проводився 7 травня. Студенти групи ХТ-141 вміло продемонстрували свої професійні навички приготування сучасних страв, закусок та десертів. Вправний технолог має бути майстерним кухарем, адже найчастіше роботодавець хоче бачити у своєму закладі професійного фахівця.