Майстер-клас «Перші кроки в туристичному бізнесі»

28 листопада 2018 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ у рамках тижня циклової комісії Харчових технологій та сфери обслуговування проведено майстер-клас для студентів спеціальності «Туризм» 3 та 4 курсу груп Т-3 та ТО-2. Спікером майстер-класу була менеджер по туризму Подільського туристично-інформаційного центру Роздорожнюк Оксана Іванівна.
Протягом майстер класу студенти ознайомились з особливостями розвитку туристичної галузі нашого міста та практично спробували себе у ролі екскурсоводів. Адже Оксана Іванівна зуміла організувати роботу так, що студенти протягом майстер-класу розробили власні туристичні маршрути й представили їх у кінці майстер-класу. Оксана Іванівна поділилась власним досвідом зі студентами щодо проведення екскурсій, визначила основні помилки та відзначила позитивні моменти у розробках наших студентів.
Загалом захід став цікавої родзинкою, був змістовним та мав велике практичне значення. Дякуємо за співпрацю Подільському туристично-інформаційному центру.