Новини

ЩЕ РАЗ ПРО КОХАННЯ

ЩЕ РАЗ ПРО КОХАННЯ
говорили 14 лютого 2019 року у коледжі протягом дня, адже святкування Дня закоханих почалося з квесту. Студентські пари вирішували завдання та змагались у дотепності на різних локаціях, організованих Радою студентського самоврядування. Концертна програма «Амурні справи» традиційно пройшла в дружній, родинній атмосфері. Веселі конкурси, ліричні пісні та, навіть, зізнання у коханні забезпечили глядачам позитивні емоції, а гарний настрій, як завжди, подарувала команда КВН «Три мінути, сіре део».

Екскурсія в Національний банк України

  12 лютого 2019 року студенти групи ФБС-11 разом з керівником групи Тімошенко Наталією Миколаївною та завідувачем відділення Яковлєвою Ларисою Миколаївною відвідали Музей грошей Національного банку України.

УРОКИ ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ ДЛЯ УЧНІВ ШКІЛ!

12 лютого 2019 року в коледжі проведені майстер-класи з визначення здорових харчових продуктів, етикету за столом для учнів ЗОШ №15. Діти із захопленням слухали і споглядали за тим, як визначити якісний сир, як майстерно приготувати справжній чай, як сервірувати стіл до сніданку, обіду й вечері. Дякуємо студентам коледжу, які професійно донесли інформацію до школярів: група ПТ-80 - Чубатюк Яні, Борисовій Саші, Смішко Антону, Якименку Тарасу, Івасечко Богдану та викладачам - Бевзі С.С., Матвієнко Л.А., які сформували у студентів компетентності за майбутнім фахом.

МАЙСТЕР-КЛАСИ для учнів школи №33.

6 лютого 2019 року відбувся День гостинності для учнів 9-х класів ЗОШ №33. На прохання школи проведено майстер-класи з дегустаціями шоколаду та сирів; з майстерності сервірування столів. Викладачі розповіли школярам про основи здорового харчування.
Цікавим елементом зустрічі стала вікторина, в якій учні із захопленням брали участь.
Деякі учні зацікавилися спеціальностями коледжу і можливістю вступу у 2019 році.

Використання Internet bot-додатків в освітньому процесі коледжу

 7 лютого 2019 року відбулося заняття  ШПМ №4 «Використання Internet bot-додатків в освітньому процесі коледжу»  (за результатами проекту на Десяту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти-2019»). Про ВОТи розповіли та продемонстрували принципи роботи з ними викладачі: Вітюк А.М., Атаман Л.В., Бондарчук А.А., Солоненко Л.В. та студентка Стецюра В.

Безпечний Інтернет

5 лютого 2019 року в коледжі проведено захід до Дня безпечного Інтернету. Адже для сучасних підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте, саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для юнаків та дівчат, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати людині здоров’я та майбутнього.

ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З ВОЛЕЙБОЛУ

З 28 січня 2019 року в спортивній залі проходила першість коледжу з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою внутрішньої спартакіади. Ігри були цікавими та напруженими. Для перемоги студенти показували високу техніку та неабиякі бійцівські якості. Але перемогли сильніші і ті, кому посміхається вдача.
Отже, переможцями змагань стали:
1 місце - ПТ-81 (капітан команди Андрейцов Олександр);
2 місце - ОП-98 (капітан команди Фадєєв Ярослав);
3 місце - ХТ-142 (капітан команди Аврамов Ярослав).

Майстер-клас в школі №13 м. Вінниці

    4 лютого 2019 року студентки групи ПТ-80 Чубатюк Яна та Борісова Олександра разом із завідувачем відділення Яковлєвою Ларисою Миколаївною відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13 м.Вінниці.

Урок пам’яті «Їх триста, як скло, товариство лягло»

29 січня 2019 р. викладачами Пащенко І.І., Олійником А. В. проведено урок пам’яті, присвячений учасникам битви під Крутами з теми: «Їх триста, як скло, товариство лягло».
Мета: закріпити і поглибити знання студентів про події під Крутами 29 січня 1918 року; формувати почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; своєї країни, до тривожного сьогодення, вчити шанувати борців за волю і незалежність України.
На Аскольдовій Могилі
Поховали їх —
Тридцять мучнів українців,
Славних молодих...

ПЕРЕГОРНУТО СТОРІНКУ ЮНАЦЬКИХ ЛІТ

31 січня 2019 року актова зала коледжу вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників.
64 «молодших спеціаліста», серед них - 6 відмінників навчання, які успішно подолали перший вагомий рубіж на шляху освоєння фаху зі спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Туристичне обслуговування».