Новини

Майстер-клас приготування корисних напоїв

Вмілий кулінар та колишній випускник коледжу Влад Журавський провів майстер-клас з приготування корисних напоїв для студентів другого курсу спеціальності «Харчові технології»
На заході, який відбувся 19 березня 2018 року, експерт поділився секретами приготування ніжних густих ароматних смузі, які є запорукою краси та довголіття.
Студенти отримали не тільки пізнавальну інформацію щодо оздоровчого харчування, але мали можливість продегустувати приготовлені напої.

Участь студентів ВТЕК КНТЕУ у міжвузівському meet-up «СТАЛИЙ РОЗВИТОК – ІДЕОЛОГІЯ СУЧАСНОСТІ»

Другий рік поспіль студенти ВТЕК КНТЕУ беруть участь у Міжвузівському meet-up «Сталий розвиток – ідеологія сучасності», який відбувся 16 березня 2018 року у ВТЕІ КНТЕУ.
Координатором ресурсного центру зі сталого розвитку Махначовою Н.М. учасники заходу були ознайомлені з глобальними цілями ООН до 2030 року, а також брали активну участь в тренінгу «Я вмію виявляти та вирішувати екологічні та соціальні проблеми».

Експрес-метод визначення якості продуктів

15.03.2018 року в рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів під керівництвом викладача Бевзи С.С. та за участю студентів групи ТК-78 Тарасюк Н., Ковальчук А., Мєдведєвої В. проведено майстер-класи «Визначаємо підробку морозива» та «Оцінка якості цитрусових плодів».
Слухачі ознайомилися з корисними порадами з визначення підробки морозива, поживними властивостями цитрусових плодів та їх органолептичними показниками. На завершення студенти мали можливість продегустувати морозиво та цитрусові плоди.

Веселі старти

15.03.18 року в спортивній залі коледжу проведений спортивно-масовий захід «Веселі старти». Участь в святі взяли студенти першого курсу. Команди груп ПТ-82, ОП-98 та Т-4 активно виборювали право називатися переможцями, а тому прагнули бути першими у кожному виді програми. Учасники свята з нетерпінням чекали, коли зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО

15 березня 2018 року у коледжі проведено заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО (математика, фізика, астрономія, інформатика).
ПРОГРАМА заходів:
1. Презентація ВТЕК КНТЕУ - Волинець О.О.
2. Методичне забезпечення викладання дисциплін: математика, фізика, астрономія, інформатика (демонстрація НМКД, посібників, збірок, портфоліо) - Савлук Л.І.
3. Робота із сайтом коледжу - Вітюк А.М.
4. Використання навчального порталу в організації освітнього процесу - Вітюк А.М.

Майстер-клас «Визначаємо якість фонових зошитів та парфумів»

В рамках проведення Консумерського фестивалю 15.03.2018 р. студентами групи ТК-78 - Старосуд Оксаною, Євдокімовою Анастасією, Петровською Наталією та групи ПТ-80 - Слободянюк Аліною, Сідлецькою Катериною під керівництвом викладача Величко Л.В. проведено майстер-клас «Визначаємо якість фонових зошитів та парфумів».
Саме майстер-клас показав, як оцінити якість простого фонового зошита та отримати інформацію про те, чим насправді відрізняються підроблені парфуми від оригіналу.

Бліц-інфо «Освічений споживач – здоровий споживач»

         14 березня 2018 року в коледжі до Всесвітнього дня захисту прав споживачів проведено бліц-інфо «Освічений споживач – здоровий споживач» (зі студентами групи ПТ-80 - Борисова О., Чубатюк Я., під керівництвом Величко Л.В.) для студентів груп ПТ-81, ТО-2, ТК-79.

         Слухачі отримали інформацію про способи обману споживачів, які застосовують в торговельних підприємствах, адже обізнаний споживач – здоровий споживач!

Проблеми продажу товарів через інтернет-магазини

         14.03.2018 року в рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено бліц-інфо «Проблеми продажу товарів через інтернет-магазини». Дана тема є актуальною та болючою для сучасної молоді, адже більшість споживачів купують товари через інтернет-магазини.

Екскурсія на Вінницьку товарну універсальну біржу

14 березня 2018 р. студенти 2 курсу групи ПТ-80 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом викладача Петрань С.В. відвідали Вінницьку товарну універсальну біржу. Студенти ознайомились з особливостями проведення загальних публічних торгів з продажу необробленої деревини в голосовому форматі, переліком виставлених до продажу лотів, збільшення стартової ціни біржового товару.

Мої права – це обов’язки інших, права інших – це мої обов’язки

14.03.2018 викладач права Шмалій Л.І. та юрисконсульт Гула С.А. провели виховний захід: «Немає прав без обов’язків».
У ході заходу учасники познайомилися з історією створення Декларації прав дитини. Були розглянуті питання студентських обов’язків. За допомогою різних життєвих історій студенти спробували проаналізувати порушення прав людини. Захід супроводжувався відеороликами та мультимедійною презентацією «Декларація прав дитини».