Наші досягнення

  • Важливим результатом роботи колективу є ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК INTERNATIONAL RATING OF PRODUCTS AND SERVICES від 26 жовтня 2016 року.
  • СРІБНА медаль в номінації «Ресторанний десерт» за роботу «Шоколадний кошик з сирним суфле» у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі "BestCookFest-2016" (Вітт Христина, керівник Буняк Н.А.);
  • БРОНЗОВА медаль в номінації «АРТ-клас: святковий торт» за роботу «Я Love Vinnitsa» у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі "BestCookFest-2016" (Любчик І., Шадад А.К., Ільящук А., керівник Кублінська І.А.).
  • Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLD SKILLS UKRAINE – 2016».
  • Участь у міжнародному фестивалі HoReCa Show – 2016.
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді серед коледжів та технікумів з української мови (Колосівська Світлана).
  • ІІ місце в змаганнях з настільного тенісу.
  • ІІІ місце в змаганнях з боулінгу.
  • ДИПЛОМ, ЗОЛОТА медаль за участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».
  • VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ етап) - І місце Колосівська Світлана (Ф-8);
  • VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ етап) - І місце        Колосівська Світлана (Ф-8);
  • ІІ етап VI Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області - Диплом ІІ ступеня -Колосівська Світлана (Ф-8), викладач Яковлєва А.І.;
  • ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з виробництва харчової продукції серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації - ІІІ місце, бронзова медаль - Любчик Ірина, викладачі Бондар М.М.; Демчук К.І., Бевза С.С., Кавун Ж.А., Бас О.П., Кублінська І.А.;
  • Міжнародний чемпіонат з кулінарного та кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFEST-2016» (м.Київ) - Срібна медаль за ІІ місце у номінації «Індивідуальний майстер-клас; - Бронзова медаль. у номінації «Арт-клас» -Вітт Христина, Любчик Ірина, Шаддад Анна-Катаріна, Ільящук Альона       , викладачі Буняк Н.А., Кублінська І.А.
  • Кулінарний конкурс «Кращий кухар-юніор Поділля» - березень2017 - Золота медаль - Ільящук Альона, викладачі Кублінська І.А., Андрущенко Ю.О.
  • Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017». Бронзова медаль         Матвієнко Роман         Кублінська І.А.
  • Конкурс «Кращий за професією» (економічні  дисципліни) серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області - Диплом Ради директорів І ступеня  Ковтун Ольга (РО-2), викладач Віниковецька Ж.С.;
  • Обласний Конкурс студентських науково-дослідницьких робіт з хімії (захист робіт)         - І місце Ільящук Альона (ВП-137)        , викладачі Апаріна Л.Ю., Бас О.П., Марчук І.М.;
  • Професійний міжвузівський конкурс «Кращий дегустатор» - І місце Газдюк Альона, ІІ місце - Кравчук Анна, викладач    Бевза С.С.;
  • Кубок Поділля 2017 року. Обласний дебатний турнір (травень 2017 року) - Перемога в номінації «Кращий спікер» Стецюк Артем (Ф-7), викладач Шмалій Л.І.
  • Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч-2016» - Срібний сертифікат - Дзюмак Тетяна; Бронзовий сертифікат - Тарасюк Наталя, Малильо Ніколіна, Стрижевська Марія, викладачі Радудік О.Є., Рудніцька Л.М., Побірська І.В., Губрій Н.М.
  • Всеукраїнський конкурс з української мови «Патріот» - Призові місця посіли: Присяжна Ольга, Подольська Маріанна; Жученко Софія, Малиновська Віталіна, Плюшко Марина. Старосуд Оксана, Заворотна Юлія, викладачі Бабійчук І.В., Яковлєва А.І.

Спорт

№ за пор.

Вид змагань

Призове

місце

Студенти

(ПІБ, група)

Викладачі, які готували

  1.  

Міська спартакіада з настільного тенісу (юнаки) серед коледжів та технікумів

ІІ місце

Рубанов М.

Карпунін Ю.

Гаращук С.К.

  1.  

Міська спартакіада з з греко-римської боротьби (юнаки) серед коледжів та технікумів

ІІІ місце

Сандул Р.

Васьківський Т.

Кривенко О.Л.

  1.  

Міські змагання з боулінгу в програмі студентської ліги

Загальнокомандне ІІІ місце

Рубанов М.

Карпунін Ю.

Лоєвський В.

Вашківський О.

Коваль В.

Гаращук С.К.

Кривенко О.Л.

  1.  

Міські змагання з настільного тенісу в програмі студентської ліги

ІІ місце

Рубанов М.

Гаращук С.К.

  1.  

Міські змагання з футзалу в програмі  міської спартакіади (дівчата)

ІІІ місце

Каплун Т.

Підкручна А.

Коломієць Д.

Дуля Р.

Ульянова Д.

Кривенко О.Л.

  1.  

Міські змагання з легкої атлетики в програмі «Штовхання ядра» - міська спартакіада (дівчата)

ІІІ місце

Мукомел В.

Ткачук С.В.

Фізкультурно-оздоровчий захід «Студентський туристичний фестиваль» - конкурс між навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації  області.

І місце

Откаленко Денис,

Дейнега Богдан,   Ніходовська Олена,

 Бежнар Діана.

Викладачі фізвиховання

2017-2018 навчальний рік !

Золота медаль за проект у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»"