Природничих дисциплін

Склад ц/к: голова комісії –  Гаращук С.К. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Кривенко О.Л. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії),  Бас О.П. (спеціаліст І категорії), Апаріна Л.Ю. (спеціаліст І категорії), Кавун Ж.А. (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист), Марчук І.М. (спеціаліст І категорії  ), Олійник А.В. викладач вищої категорії, Пугач Ю. П. (спеціаліст вищої категорії), Примчук Ю. Д. (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист), Маслоїд А.П., Чурікова Н.В.

Голова ц/к – Гаращук С.К. – має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю «Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси». Працює на посаді викладача фізичного виховання та дисциплін професійного циклу на спеціальності «Фінанси і кредит» в коледжі з вересня 1999 року, а з 2006 року призначений головою циклової комісії. 

Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії: хімія; неорганічна, органічна, аналітична, фізколоїдна хімії, екологія, фізичне виховання, Захист Вітчизни.

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

 Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). Значних успіхів досягли в спорті, так як щороку в загальному заліку серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. отримуємо призові місця. Проводяться Дні здоров'я, ігри – «Козацькі забави», «Веселі старти». На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Бас О.П./Апаріна Л.Ю. – з хімії.

 

Чурікова Наталія Василівна

Чурікова Наталія Василівна - викладач фізичної культури. Чурікова Н.В. працює у коледжі з серпня 2020 року на посаді викладача фізичної культури. У 2019 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула освітній ступінь бакалавра.

Маслоїд Анатолій Петрович

Має дві вищі освіти: у 1992закінчив Вінницький сільськогосподарський інститут, спеціальність вчений агроном, у 2018 році - Донецький національний університет імені Василя Стуса, ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Хімія.

В 2019 року стажувався в Університеті Вітаутаса Магнуса Каунас, Литва.

В коледжі працює з 2020 року на посаді викладача хімії педагогічний стаж роботи 29 років.

Гаращук Сергій Костянтинович

Гаращук С.К. –

викладач фізичного виховання.

Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю«Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси».

Примчук Юрій Дем’янович

Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського у 1982 році за спеціальністю «Фізичне виховання». В коледжі працює з 2018 року. Загальний педагогічний стаж становить 34 р.; загальний трудовий стаж - 40 р.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Вчитель методист». Неодноразово відзначений грамотами та дипломами за вклад в розвиток фізичного виховання молоді та чисельні перемоги студентів на обласних і міських змаганнях.

 

Пугач Юрій Павлович

Закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С. Кірова за спеціальністю радіотехнічні засоби у 1994 році. В коледжі працює з 2019 р. на посаді викладача предмета «Захист Вітчизни». Стаж за фахом становить 32,7 р.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Природничих дисциплін