Природничих дисциплін

 Склад ц/к: голова комісії –  Гаращук С.К. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Балицька В.Є. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Кривенко О.Л. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Табачук Г.В. (викладач-спеціаліст), Ткачук С.В. (спеціаліст вищої категорії), Бас О.П. (спеціаліст І категорії), Апаріна Л.Ю. (спеціаліст І категорії), Кавун Ж.А. (спеціаліст вищої категорії), Марчук І.М. (спеціаліст ІІ категорії).

Голова ц/к – Гаращук С.К. – має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю «Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси». Працює на посаді викладача фізичного виховання та дисциплін професійного циклу на спеціальності «Фінанси і кредит» в коледжі з вересня 1999 року, а з 2006 року призначений головою циклової комісії. Загальний педагогічний стаж становить 21 років, а   загальний трудовий - 22років.

Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії: хімія; неорганічна, органічна, аналітична, фізколоїдна хімії, екологія, фізичне виховання, Захист Вітчизни.

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

 Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). Значних успіхів досягли в спорті, так як щороку в загальному заліку серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. отримуємо призові місця. Проводяться Дні здоров'я, ігри – «Козацькі забави», «Веселі старти». На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Бас О.П./Апаріна Л.Ю. – з хімії.

 

Гаращук Сергій Костянтинович

Гаращук С.К. –

викладач фізичного виховання.

Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю«Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси».

Підписатися на RSS - Природничих дисциплін