Календар матеріалів

14 Вересень 2016

Акції «Збережемо світ чистим»

14.09. 2016р. в рамках акції «Збережемо світ чистим» в коледжі були проведені різнопланові заходи:
– конкурси плакатів, логотипів, рекламних щитів та малюнків на екологічну тематику;
- відкритий позанавчальний екологічний захід, в якому були задіяні студенти груп ВП-135, ВП-136 (керівники груп: Апаріна Л.Ю., Кавун Ж.А.)
Студенти вносили пропозиції щодо озеленення і благоустрою свого міста, розглядали шляхи утилізації побутових відходів, що сприяє формуванню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до праці, збереження навколишнього середовища та покращує якість життя простими діями.

Хвилина історичної пам'яті: «М.С.Грушевський – борець за незалежність та свободу України»

13.09.2016 року з нагоди 150-річчя від дня народження видатного державного та політичного діяча Михайла Грушевського студенти коледжу провели тематичні виховні години.
У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі покрити пил віків. До таких велетнів української національної культури належить М.Грушевський – визначний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, засновник Української Народної Республіки.
М.Грушевський сповна пізнав велич і насолоду тріумфу і гіркоту поразки, але до кінця залишились вірними ідеї усього життя – самоствердженню свого народу. Пам'ять про нього вічна, а його наукові праці – невичерпне джерело мудрості.