Блог

А чи часто ми турбуємося про своє психічне здоров'я? 

Для того щоб повною мірою реалізувати себе в родині, професії, ефективній взаємодії з соціумом, людина має бути здоровою і тілесно, і психічно.

Основою повноцінного розвитку людини є психічне здоров'я. Психічне й фізичне здоров'я нерозривно пов'язані і взаємозалежні. Психічне здоров'я має найважливіше значення для нашої здатності правильно мислити, проявляти адекватні ситуації емоції, безконфліктно спілкуватися одне з одним, заробляти достатньо грошей й отримувати задоволення від життя.

А чи часто ми турбуємося про своє психічне здоров'я? Як його зберегти? Як запобігти можливим проблемам?

Особисто, Ви - задумувались про те як зберегти психічне здоров’я ?

Наявність у полі життєдіяльності людини інформації про складники психічного здоров'я й можливості його зберегти - це перший крок на шляху до психічного благополуччя кожної сім'ї. І немає сумніву, що всебічна поінформованість про перші симптоми психічного захворювання допомагає запобігти розвитку хвороби. Недарма ж кажуть: "Люди менше хворіли б, якби знали, як берегтися". Отже, поінформований - значить озброєний.Бесіда та обговорення теми «Залежність від алкоголю».

  • формували усвідомлене ставлення щодо небезпеки вживання алкоголю;
  • активізували знання про алкоголь та можливі наслідки вживання, отримані раніше та формували поняття «алкогольна залежність»;
  • обговорили і розвіяли найпопулярніші міфи навколо теми вживання алкоголю (детальніше про це  http://www.vtec.vn.ua/studentu#3)